Úvod

BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBA JIHLAVA


Doprovody a převozy osob

Požaduje-li zákazník přepravu finanční hotovosti, cenin či jiných cenných materiálů, poskytujeme tomuto zákazníkovi doprovod jedním či více pracovníky naší ostrahy

více info

Bezpečnostní systémy

V případě požadavku zákazníka na ochranu bytů, rodinných domů, chalup, kanceláří, obchodů, skladů či dalších objektů provádíme montáže elektronického zabezpečovacího systému a následný servis.

více info

ZAJIŠTĚNÍ KULTURNÍCH AKCÍ

Zajišťujeme bezproblémový průběhu sportovních, kulturních a jiných akcí. (letecký den, aerosalon, závody, koncerty atd.)

více info

Ostraha nákupních center

strážní služba v civilním obleku, nebo uniformách uvnitř objektu, strážní služba na parkovišti a venkovní ostraha objektů,

více info

PROVÁDÍME DETEKTIVNÍ SLUŽBY

Zajištění vizuálního pozorování zájmových osob a objektů. Vyhledávání a pátrání po pohřešovaných. Získávání důkazů pro soud.

více info


Krátce o DALIS Jihlava

Bezpečnostní služba Dalibor Štěpán-DALIS. byla založena v roce 1995.

Po 23 letech práce ve státní správě získal majitel nesčetné zkušenosti v oblasti bezpečnosti a práce s lidmi v náročných psychických i fyzických podmínkách.

Tyto zkušenosti chtěl v co nejvyšší míře uplatnit po odchodu ze státních služeb v civilním sektoru. Jelikož mu bylo nabídnuto ze strany zákazníka samostatně organizovat zajišťování ostrahy objektů, založil vlastní bezpečnostní službu DALIS a začal poskytovat tyto služby všem zákazníkům podle svých nejlepších představ a přesvědčení, k jejich plné spokojenosti.

Neváhejte nás kontaktovat


 

Chráněné osoby

  • 104

Zabezpečené budovy

  • 512

Spokojení zákazníci

  • 1500

Zorganizované akce

  • 245
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Menu

DALIS

U Rybníka 10
Jihlava
586 01

tel.: 604 353 159

www.dalis.cz
dalis@dalis.cz

Návštěvnost stránek

460650