NASEC - systém sledování vozidel

Navigační a zabezpečovací systém vozidel je svým způsobem jedinečnou službou v České republice, která nabízí ucelenou nabídku pro uživatele, kteří chtějí využít navigační, logistické a zabezpečovací služby z jednoho zařízení.

Celý systém NASEC je složen z výrobků českých firem, jejichž kvalita je doložena jednak potřebnými atesty, ale zejména dlouhodobými zkušenostmi z praktického užívání v motorových vozidlech.

Základem vozidlových jednotek je schopnost komunikace s 24 družicemi umístěných na orbitální dráze, jejichž signál je zařízením ve vozidle stále vyhodnocován. Výsledkem této komunikace je určení polohy vozidla na zemském povrchu s přesností několika metrů (zpravidla 5-20 metrů). Takto získaná poloha vozidla je dále zařízením zpracována pro další využití v oblasti navigace, logistiky, historie pohybu, i zabezpečení vozidla.

Datová komunikace mezi vozidlem a dispečerskými centry či firmami je zajišťována prostřednictvím mobilní datové sítě GSM jak pro přenos běžných informací, tak i poplachových zpráv.

Více informací na webu www.nasec.cz

Menu

DALIS

U Rybníka 10
Jihlava
586 01

tel.: 604 353 159

www.dalis.cz
dalis@dalis.cz

Návštěvnost stránek

460650