Pult centralizované ochrany

Naši zkušení dispečeři a nejmodernější elektronický zabezpečovací systém ohlídají váš majetek před každým nezvaným hostem.

Jak zabezpečení pultem centralizované ochrany funguje?

Ve vašem objektu nainstalujeme elektronická čidla, např. venkovní i vnitřní detektory pohybu či kamery. Ta budou dané objekty monitorovat neustále, nebo pouze v případě vaší nepřítomnosti. Kvalitu spojení hlídaného objektu s dispečinkem pultu centrální ochrany ověřujeme několikrát denně.

Pokud čidla zaznamenají neoprávněný vstup, okamžitě informují naše dispečery. Ti následně kontaktují vás. Na vaše přání, nebo když se nám s vámi nepodaří spojit, vysíláme na místo bezpečnostní hlídku. Pokud hlídka potvrdí neoprávněný vstup, volá PČR a v rámci svých možností se pokusí pachatele zajistit.

Další výhody napojení na PCO

  • Pro komunikaci monitorovacího systému čidel a dispečinku používáme nejčastěji síť GSM. MultiSIM karty dokáží přepínat mezi všemi operátory, podle síly signálu, a díky bezdrátovosti u nich není riziko přerušení, jako např. u telefonní linky.
  • Plán zabezpečení navrhujeme vždy na míru. Na přání jsme schopni nainstalovat jakékoliv, na trhu dostupné, bezpečnostní prvky.
  • Na pult centrální ochrany umíme napojit také protipožární čidla.
  • Aktivně vyhledáváme a využíváme nové technologie. Např. NCL-21 tracker, TickTracker nebo Videofied. Ten při detekci narušení zašle dispečerům PCO 10vteřinové video. Ti pak mohou lépe vyhodnotit, zda se jedná o narušení. Nebo naopak poplach zrušit, pokud ho například spustila vaše kočka.

Chcete mít svůj majetek v bezpečí 24 hodin denně 7 dní v týdnu? Ozvěte se nám.

Menu

DALIS Moravia s.r.o.

U Rybníka 10
Jihlava
586 01

tel.: 604 353 159

www.dalis.cz
dalis@dalis.cz

Návštěvnost stránek

522927